
380 ₴
Лосьйон до депіляції Elenis “Троянда дамасцена” — професійний засіб для ніжної, але ефективної підготовки шкіри до будь-якого виду депіляції. Формула на основі гідролату троянди дамаської м’яко очищує, пом’якшує та вирівнює верхній шар епідермісу, забезпечуючи ідеальне зчеплення цукрової пасти або воску з волосками.
Гідролат троянди має природні антисептичні властивості, заспокоює реактивну шкіру, зменшує почервоніння та підтримує оптимальний рівень зволоження. Сечовина, алантоїн і пантенол інтенсивно зволожують, пом’якшують та сприяють швидкому відновленню шкіри, знижуючи ризик подразнень під час процедури.
Формат спрею забезпечує рівномірне нанесення, економний розхід і максимальний комфорт у роботі майстра. Лосьйон швидко поглинається, не залишає липкості та робить процедуру депіляції більш комфортною і прогнозованою.
Спосіб застосування:
Розпилити лосьйон безпосередньо на шкіру або нанести на неткану серветку, очистити зону круговими рухами до повного вбирання.
👉 Ідеальний вибір для майстрів, які цінують комфорт клієнта, ароматерапевтичний ефект і стабільний результат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elenis |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування засобу | Для депіляції |
| Тип засобу для депіляції | Гель |
| Тип волосся | Тонкі, Всі типи волосся, Жорсткі |
| Тип шкіри | Нормальна, Суха, Жирна, Чутлива, Всі типи шкіри |
| Область застосування | Ноги, Руки, Пахви, Зона бікіні, Спина, Обличчя, Тіло, Груди, Сідниці, Стегна, Інтимні зони, Лікті |
| Призначення і результат | Очищення |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Стать | Унісекс |
| Гіпоалергенний | Так |
| Упаковка засобу | Флакон з дозатором |
| Об`єм | 250 мл |
| Вага | 250 г |